Командувач оперативно-стратегічного угруповання військ «Таврія» Олександр Тарнавський, що Україна звернеться до міжнародних гуманітарних організацій та країн-посередників через «деяку кількість» полонених в Авдіївці українських воїнів.
Про це Тарнавський повідомив у Telegram
«Прикриваючи організований вихід наших підрозділів з Авдіївки, артилерія ОСУВ «Таврія» виконала майже 400 вогневих завдань…
Вихід особового складу з Авдіївки відбувався відповідно до плану, розробленого з урахуванням різних сценаріїв та можливої зміни оперативної обстановки. Та все ж на заключному етапі операції, під тиском переважаючих сил противника, деяка кількість українських військовослужбовців потрапила в полон», – повідомив Тарнавський.
Він наголосив, що відповідні українські інституції звернуться до міжнародних гуманітарних організацій та країн-посередників, щоб було забезпечене гуманне поводження росіян з військовополоненими.
Підготувала Ольга Балух, Leopolis.news