07.06.2026

Не пропустіть важливе!

Отримуйте ексклюзивні новини та аналітику на email.

    «Деяка кількість» бійців ЗСУ потрапила у полон в Авдіївці – Тарнавський

    Джерело: ілюстративне

    Командувач оперативно-стратегічного угруповання військ «Таврія» Олександр Тарнавський, що Україна звернеться до міжнародних гуманітарних організацій та країн-посередників через «деяку кількість» полонених в Авдіївці українських воїнів.

    Про це Тарнавський повідомив у Telegram

    «Прикриваючи організований вихід наших підрозділів з Авдіївки, артилерія ОСУВ «Таврія» виконала майже 400 вогневих завдань…

    Вихід особового складу з Авдіївки відбувався відповідно до плану, розробленого з урахуванням різних сценаріїв та можливої зміни оперативної обстановки. Та все ж на заключному етапі операції, під тиском переважаючих сил противника, деяка кількість українських військовослужбовців потрапила в полон», – повідомив Тарнавський.

    Він наголосив, що відповідні українські інституції звернуться до міжнародних гуманітарних організацій та країн-посередників, щоб було забезпечене гуманне поводження росіян з військовополоненими.

    Підготувала Ольга Балух, Leopolis.news

    Читайте нас на Телеграм каналі https://t.me/leopolisnews

    Популярні новини

    Прочитати більше

    Не пропустіть важливе!

    Отримуйте ексклюзивні новини та аналітику на email.

      Слідкуй за нами:

      Попередня публікація
      Умєров оголосив про офіційний старт коаліції дронів
      Наступна публікація
      Суд оштрафував заступника директора Львівського центру профтехосвіти, який виписував собі премії