09.06.2026

Не пропустіть важливе!

Отримуйте ексклюзивні новини та аналітику на email.

    Доба в ООС: бойовики гатили з «важких» мінометів на Луганському напрямку

    Упродовж минулої доби, 11 лютого, збройні формування Російської Федерації 5 разів порушили режим припинення вогню. Втрат внаслідок обстрілів не зафіксовано.

    Про це повідомляє пресцентр штабу ООС.

    Зокрема ,противник вів вогонь по нашим позиціям із заборонених Мінськими домовленостями мінометів калібру 120 мм, а також з гранатометів різних систем та стрілецької зброї.

    Один ворожий обстріл з автоматичних станкових гранатометів було зафіксовано поруч з Пісками, що у районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання «Схід».

    У районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання «Північ» противник здійснив чотири обстріли наших позицій, а саме:

    • тричі в районі Оріхового – з міномету калібру 120 мм противник випустив 9 мін, а також вів вогонь з гранатометів різних систем;
    • неподалік населеного пункту Кримське – з гранатометів різних систем та стрілецької зброї.

    Вчора, 11 лютого, внаслідок ворожих обстрілів втрат серед українських захисників не було.

    З початком цієї доби російські окупаційні війська вогневої активності не проявляли.
    За поточну добу втрат немає.

    Leopolis.news

    Читайте нас на Телеграм каналі https://t.me/leopolisnews

    Популярні новини

    Прочитати більше

    Не пропустіть важливе!

    Отримуйте ексклюзивні новини та аналітику на email.

      Слідкуй за нами:

      Попередня публікація
      Завтра у Львові – дощ зі снігом. Погода на 12 лютого
      Наступна публікація
      На Сахарова у Львові зламався трамвай (ФОТО)