10.06.2026

Не пропустіть важливе!

Отримуйте ексклюзивні новини та аналітику на email.

    Додому з російського полону повернулись ще двоє захисників зі Львівщини

    З  російського полону повернулися захисники з Шептицького та Самбірського районів.

    Про це повідомляє пресслужба Львівської ОВА.

    Захисник зі Шептицького району – Степан Микитюк. Оборонець зі Стоянова. Служив у складі 68 окремої єгерської бригади імені Олекси Довбуша. 24 серпня 2023 року зник безвісти в районі села Новоєгорівка Луганської області. Лише в лютому 2024 року вдалося зʼясувати, що наш земляк у неволі.

    Житель Самбірського району – Степан Белеканич народився та проживав у селі Містковичі. Служив у Державній прикордонній службі. Перебував у полоні з травня 2022 року.

    Leopolis.news

    Читайте нас на Телеграм каналі https://t.me/leopolisnews

    Популярні новини

    Прочитати більше

    Не пропустіть важливе!

    Отримуйте ексклюзивні новини та аналітику на email.

      Слідкуй за нами:

      Попередня публікація
      Рубіо привітав росіян із днем рф: «США віддані підтримці російського народу»
      Наступна публікація
      Міністр оборони Німеччини прибув до Києва: обговорять підтримку ЗСУ