У четвер, 9 жовтня 2025 року, на майданчику електронних петицій «E-Dem» з’явилася петиція щодо термінового ремонту дороги по вул. Під Голоском, 24, у Львові, що веде до нещодавно облаштованої амбулаторії сімейної медицини.
Автор петиції, Дмитро Бондін, стверджує, дорога перебуває в аварійному стані, що фактично позбавляє мешканців мікрорайону можливості дістатися до амбулаторії, що знаходиться на вул. Під Голоском, 24. Амбулаторія же натомість повинна обслуговувати близько 10 тисяч жителів району. До того ж, нещодавно на цій ділянці встановили нові дорожні знаки, тож варіант об’їзду дороги відтепер також став неможливим. Зважаючи на це, мешканці просять виділити кошти з бюджету міста для проєктування та виконання робіт з облаштування дороги згідно з усіма необхідними нормами.



Станом на зараз петиція зібрала вже понад 260 голосів із 500 необхідних. До кінця збору підписів залишилося 56 днів.
Максим ЩЕРБАК, Leopolis.news