18.06.2026

Не пропустіть важливе!

Отримуйте ексклюзивні новини та аналітику на email.

    ДСНС попереджає про підвищену небезпеку на Львівщині через ожеледицю

    Головне управління ДСНС України у Львівській області попереджає: за даними Львівського регіонального центру з гідрометеорології, у період з 3 по 6 січня на території області та у Львові очікується ожеледиця на дорогах.

    Рятувальники закликають мешканців та гостей регіону бути максимально обережними, планувати пересування завчасно та враховувати погодні умови.

    Застереження від ДСНС:

    водіям – знижувати швидкість, тримати безпечну дистанцію та уникати різких маневрів;

    пішоходам – обирати взуття з неслизькою підошвою, пересуватися обережно та не поспішати.

    У ДСНС наголошують: дотримання простих правил допоможе зменшити ризик травм і дорожньо-транспортних пригод.

    «Будьте уважні та бережіть себе», – звернулися рятувальники до громадян.

    Leopolis.news

    Читайте нас на Телеграм каналі https://t.me/leopolisnews

    Популярні новини

    Прочитати більше

    Не пропустіть важливе!

    Отримуйте ексклюзивні новини та аналітику на email.

      Слідкуй за нами:

      Попередня публікація
      7 січня Зеленського чекають на Кіпрі, що починає головування у Раді ЄС
      Наступна публікація
      На Львівщині за добу сталась серія пожеж: мешканців просять бути обережними з вогнем