Учора, 28 листопада, близько 17:50 у м. Самбір чадним газом отруїлося двоє дітей.
Про це повідомляє департамент з питань цивільного захисту населення Львівської ОДА.
Подія сталась у квартирі п’ятого поверху 5-ти поверхового будинку по вул. Шевченка, 64. Чадним газом отруїлися двоє дітей – дівчинка 2009 та хлопчик 2014 року народження. Їх у стані середнього ступеня важкості було госпіталізовано у Самбірську ЦРЛ.
Квартира обладнана ПГ-4 та двох функційним котлом.
Аварійною бригадою ПАТ «Львівгаз» припинено подачу газу до квартири через відсутність тяги в димовому каналі котла.
Раніше повідомлялось, що у Львові чадним газом отруїлась 27-річна жінка.
Leopolis.news