09.06.2026

Не пропустіть важливе!

Отримуйте ексклюзивні новини та аналітику на email.

    Двоє дітей отруїлися чадним газом у Самборі

    Джерело: ілюстративне

    Учора, 28 листопада, близько 17:50 у м. Самбір чадним газом отруїлося двоє дітей.

    Про це повідомляє департамент з питань цивільного захисту населення Львівської ОДА.

    Подія сталась у квартирі п’ятого поверху 5-ти поверхового будинку по вул. Шевченка, 64. Чадним газом отруїлися двоє дітей – дівчинка 2009 та хлопчик 2014 року народження. Їх у стані середнього ступеня важкості було госпіталізовано у Самбірську ЦРЛ.

    Квартира обладнана ПГ-4 та двох функційним котлом.

    Аварійною бригадою ПАТ «Львівгаз» припинено подачу газу до квартири через відсутність тяги в димовому каналі котла.

    Раніше повідомлялось, що у Львові чадним газом отруїлась 27-річна жінка.

    Leopolis.news

    Читайте нас на Телеграм каналі https://t.me/leopolisnews

    Популярні новини

    Прочитати більше

    Не пропустіть важливе!

    Отримуйте ексклюзивні новини та аналітику на email.

      Слідкуй за нами:

      Попередня публікація
      Львівська митниця шукає «борця» з незаконним обігом наркотиків з окладом у 15,7 тис грн
      Наступна публікація
      На Самбірщині авто влетіло в огорожу й перекинулося: двоє з трьох постраждалих – неповнолітні (ФОТО)