Найбільше ми продали соняшникової олії, кукурудзи та пшениці.
Про це повідомляє ТСН.
Загалом цьогоріч Україна експортувала товарів агропромислового комплексу на 17 мільярдів доларів. Найбільше ми вивезли соняшникової олії, кукурудзи та пшениці. Споживачами українських товарів стали Китай, Індія, Єгипет, Нідерланди та Іспанія. А у топ трійці продуктів, які імпортує Україна – соуси, їжа для годівлі тварин та заморожена риба.
Нагадаємо, раніше повідомлялося, що від початку року Україна експортувала рекордні майже 70 тисяч тонн меду. Слід зауважити, що це найбільша кількість, яку коли-небудь продавали українські бджолярі. Попередній рекорд був на дві тисячі тонн менший у 2017 році.
Leopolis.news