08.06.2026

Не пропустіть важливе!

Отримуйте ексклюзивні новини та аналітику на email.

    Гірше відсутності знань – лише знання, які ігноруються | Блог Олега Филика

    У суспільствах, які не здатні мати належну систему освіти, легко міняється система цінностей.

    Тоді дурість одного стає хворобою а дурість тисяч перетворюється в моду.

    Насправді навчити нічому не можливо.

    Проте, можливо стати прикладом і ті, хто за цим прикладом житимуть – навчаться самі.

    Досить нарікати, що вчених, освітян в Україні не поважають, не цінують, не забезпечують, бо якщо ти освічений, розумний але бідний – то ніякий ти не розумний!

    Лише бездарність прагне похвали і схвалення а обдарованість – суперництва , бо знання потребують пророщування , бездумність – достатньо посіяти.

    «Жнива великі, а робітників мало»…

    І якщо будемо добре вчитися – війна скінчиться швидше від цього навчального року !

    Читайте нас на Телеграм каналі https://t.me/leopolisnews

    Популярні новини

    Прочитати більше

    Не пропустіть важливе!

    Отримуйте ексклюзивні новини та аналітику на email.

      Слідкуй за нами:

      Попередня публікація
      У Львові зіткнулися бус та мотоцикл: постраждала 19-річна водійка двоколісного
      Наступна публікація
      Дрогобиччина передала на фронт черговий позашляховик