18.06.2026

Не пропустіть важливе!

Отримуйте ексклюзивні новини та аналітику на email.

    Кабмін виділив ще 5,6 млрд грн на фортифікації

    Джерело: Оперативне командування \"Північ\"

    Кабінет Міністрів України погодив рішення виділити ще 5,6 мільярда гривень на будівництво фортифікаційних споруд.

    Про це повідомив прем’єр Денис Шмигаль на засіданні уряду.

    За словами Шмигаля, 1,1 млрд грн з цієї суми піде на зведення фортифікацій в Донецькій області, понад 1 млрд грн – для Запорізької області, 1,5 млрд грн – для Сумщини.

    Також 400 млн грн на фортифікації отримає Херсонська область і 300 млн грн — Миколаївщина.

    «Робота йде в режимі 24/7. Все це потрібно, аби посилити нашу оборону та захистити наших воїнів», – наголосив Шмигаль.

    Раніше на фортифікації уряд вже виділив 20 млрд грн.

     Підготував Олександр Чамара, Leopolis.news

    Читайте нас на Телеграм каналі https://t.me/leopolisnews

    Популярні новини

    Прочитати більше

    Не пропустіть важливе!

    Отримуйте ексклюзивні новини та аналітику на email.

      Слідкуй за нами:

      Попередня публікація
      У Львові судитимуть двох мешканців за організацію втечі за кордон через систему «Шлях»
      Наступна публікація
      На Львівщині викрили банду, яка постачала наркотики у виправну колонію (ФОТО)