Кабінет Міністрів України погодив рішення виділити ще 5,6 мільярда гривень на будівництво фортифікаційних споруд.
Про це повідомив прем’єр Денис Шмигаль на засіданні уряду.
За словами Шмигаля, 1,1 млрд грн з цієї суми піде на зведення фортифікацій в Донецькій області, понад 1 млрд грн – для Запорізької області, 1,5 млрд грн – для Сумщини.
Також 400 млн грн на фортифікації отримає Херсонська область і 300 млн грн — Миколаївщина.
«Робота йде в режимі 24/7. Все це потрібно, аби посилити нашу оборону та захистити наших воїнів», – наголосив Шмигаль.
Раніше на фортифікації уряд вже виділив 20 млрд грн.
Підготував Олександр Чамара, Leopolis.news