09.06.2026

Не пропустіть важливе!

Отримуйте ексклюзивні новини та аналітику на email.

    Коли розум спить – зло працює! | Блог Олега Филика

    Коли людську цінність зводять  до споживчої вартості – наука померла!

    Століття в якому ми живемо – це століття легкого знання, це століття взаємного нерозуміння і розбратів, в серцях людей накопичилося багато бруду.

    Раніше казки розпочинали зі слів «жили-були…». Тепер починають зі слова «загугли».

    Освіта занадто стара для того, щоб називати її новими словами.

    У суспільстві, де відкидаються знання, легко міняється система цінностей.

    Так з’являється політика без принципів, задоволення без совісті, багатство без роботи, знання без характеру, наука без людяності, молитва без жертви.

    Те, чого людина не знає чи не пізнає по-справжньому, просто не існує.

    Принцип співзнання непохитний.  Все, чого ми не торкаємось у світі, потрапляє до розуму.

    І коли він спить – зло працює. І що довше спить – тим більше скверни.

    Бо хто не знає – дурний хвилину, а хто знати не хоче – дурний все життя.

    Не всім дано знати, що є добро, а що зло. Але точно знайте: темне і неосвічене добро – це зло.

    Голод – не фізичний, а розумовий – повинен бути постійним.

    На порозі сумніву довго не стій.

    У тобі – вчитель.  У тобі – учень.  У тобі – знання.

    Бо наука – це ціна свободи.

    Читайте нас на Телеграм каналі https://t.me/leopolisnews

    Популярні новини

    Прочитати більше

    Не пропустіть важливе!

    Отримуйте ексклюзивні новини та аналітику на email.

      Слідкуй за нами:

      Попередня публікація
      На фронті загинув працівник Львівського університету ветеринарної медицини Ярослав Вовкун
      Наступна публікація
      Першого заступника голови Дрогобицької РДА взяли за шахрайство із земельною ділянкою біля Східниці