23.04.2025

Не пропустіть важливе!

Отримуйте ексклюзивні новини та аналітику на email.

    Назад Надрукувати

    кремль активізує дезінформаційні кампанії у найближчі два тижні – ЦПД

    https://leopolis.news/kreml-aktyvizuye-dezinformaczijni-kampaniyi-u-najblyzhchi-dva-tyzhni-czpd/

    Центр протидії дезінформації прогнозує у найближчі два тижні активізацію зусиль російської пропаганди на поширенні фейкових і маніпулятивних наративів щодо участі громадян Китаю у війні проти України.

    Також очікується продовження спроб звинуватити Україну у порушенні припинення вогню по енергетичній інфраструктурі, повідомляє пресслужба ЦПД.

    Імовірне поширення звинувачень в ударах по газотранспортному обладнанню, щоб представити нашу державу як загрозу для енергобезпеки Європи і Туреччини.

    Крім того, очікується активізація дезінформаційних кампаній про так звану «втому Заходу від України» та «неефективність військової допомоги Україні». Також прогнозується посилення операцій інформаційного впливу проти українських біженців в Європі та спроби дестабілізації ситуації в країнах Балтії, Молдові та Румунії.

    Детальніше про те, як ці та інші теми використовуватиме ворожа пропаганда, читайте за посиланням.

    Leopolis.news