15.06.2026

Не пропустіть важливе!

Отримуйте ексклюзивні новини та аналітику на email.

    Львівські патрульні спіймали п’яного водія, який гасав населеним пунктом зі швидкістю 100 км/год

    Джерело: Патрульна поліція Львівської області

    Вчора вдень на автодорозі Київ — Чоп у населеному пункті ми зафіксували на прилад TruCam перевищення швидкості. Водій автомобіля Audi A4 їхав зі швидкістю 100 км/годину.

    Про це повідомляє патрульна поліція Львівської області.

    Йому дали вказівку зупинитися, однак він її проігнорував. Порушника вдалося наздогнати і зупинити. Під час спілкування із водієм, ми помітили ознаки алкогольного сп’яніння. Прилад Драгер показав результат 2,11 проміле.

    Керманич не погодився з показником алкотестера.

    На 45-річного чоловіка склали протоколи за нетверезе керування, не зупинку на вимогу патрульних та винесли постанови за відсутність необхідних документів та перевищення швидкості.

    Підготував Володимир Піняжко, Leopolis.news

    Читайте нас на Телеграм каналі https://t.me/leopolisnews

    Популярні новини

    Прочитати більше

    Не пропустіть важливе!

    Отримуйте ексклюзивні новини та аналітику на email.

      Слідкуй за нами:

      Попередня публікація
      На росії заявили, що готові передати Україні тіла загиблих під час падіння Іл-76
      Наступна публікація
      Львівський перинатальний центр запрошує майбутніх батьків на Дні відкритих дверей (РОЗКЛАД)