Вчора вдень на автодорозі Київ — Чоп у населеному пункті ми зафіксували на прилад TruCam перевищення швидкості. Водій автомобіля Audi A4 їхав зі швидкістю 100 км/годину.
Про це повідомляє патрульна поліція Львівської області.
Йому дали вказівку зупинитися, однак він її проігнорував. Порушника вдалося наздогнати і зупинити. Під час спілкування із водієм, ми помітили ознаки алкогольного сп’яніння. Прилад Драгер показав результат 2,11 проміле.

Керманич не погодився з показником алкотестера.
На 45-річного чоловіка склали протоколи за нетверезе керування, не зупинку на вимогу патрульних та винесли постанови за відсутність необхідних документів та перевищення швидкості.
Підготував Володимир Піняжко, Leopolis.news