На сайті Львівської міської ради з’явилась електронна петиція «Будівництво транспортної розв’язки на північному виїзді з міста в районі Галицького перехрестя (кінець вул. Б.Хмельницького)».
Автором звернення є Богдан Кужій, дата початку збору підписів 10 березня.
«Будівництво транспортної розв’язки унеможливить появу багатокілометрових заторів в північні частині міста в ранішні і вечірні години. У випадку ДТП на світлофорі на пішохідному переході на Галицькому перехресті зупинявся рух на 1-2 дві години і такі випадки бували неодноразові. Причиною є те, що на пішохідному переході три смуги зливаються в дві. Потрібно ще раз розробити проект побудови в цьому місці кільця, яке є зазначене в Генеральному плані або добудови повної розв’язки у формі чотирилисника», – написано у петиції.
Leopolis.news