09.06.2026

Не пропустіть важливе!

Отримуйте ексклюзивні новини та аналітику на email.

    Ляшко замінить половину керівного складу МОЗ

    Новопризначений міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко планує замінити близько 50% керівного складу МОЗ.

    Про це він сказав у своєму інтерв’ю на LB.ua.

    Зокрема, зміняться троє з шести заступників.

    «І далі вже профільні заступники працюватимуть зі своїми директоратами. Але в мене прохання було до всіх, з ким я вже проводив перемовини, в тому числі до заступників, які лишаються, щоб за період мого перебування на посаді був сформований сильний кадровий склад на рівні керівників директоратів і керівників експертних груп. Щоб незалежно від того, як змінюється політична ситуація, було правонаступництво і була історична пам’ять про те, що відбувається і куди рухається система охорони здоров’я. Також буде сформований склад колегії МОЗ, бо до цього не було колегії», – зазначив міністр.

    А колегія, за його словами, буде складатися з великої кількості людей. 

    «Я не буду підбирати тільки тих, з ким мені комфортно. Попередньо, до роботи будуть залучені представники і міністерства, і ДП «Медзакупівлі», і Центру громадського здоров’я, і Національної служби здоров’я України, і Академії медичних наук, і провідні спеціалісти. Також я хочу, щоб до колегії увійшло кілька сімейних лікарів, які працюють безпосередньо на первинці, а також лікарі з вторинки і високоспеціалізованої допомоги. Щоб мати загальноохоплюючу картинку», – пояснив міністр.

    Leopolis.news

    Читайте нас на Телеграм каналі https://t.me/leopolisnews

    Популярні новини

    Прочитати більше

    Не пропустіть важливе!

    Отримуйте ексклюзивні новини та аналітику на email.

      Слідкуй за нами:

      Попередня публікація
      У Львові встановлять алегоричну скульптуру Франца Ксавера Моцарта
      Наступна публікація
      Артпроєкт Наталії Поліщук – у Книзі рекордів України