15.06.2026

Не пропустіть важливе!

Отримуйте ексклюзивні новини та аналітику на email.

    Мешканець Самбірщини опинився у лікарні через отруєння чадним газом

    Джерело: ілюстративне

    Учора, 30 листопада, у Самборі у важкому стані госпіталізували чоловіка, який отруївся чадним газом.

    Як повідомляє департамент з питань цивільного захисту населення Львівської ОДА, вчора близько 12:00 год., у с. Михайлевичі Самбірського району (Рудківська МТГ), ймовірно, отруївся чадним газом мешканець приватного будинку 1967 року народження.

    Потерпілого у важкому стані госпіталізовано у Самбірську ЦРЛ. Подачу газу до будинку, тимчасово припинено.

    Обставини події встановлюються.

    Leopolis.news

    Читайте нас на Телеграм каналі https://t.me/leopolisnews

    Популярні новини

    Прочитати більше

    Не пропустіть важливе!

    Отримуйте ексклюзивні новини та аналітику на email.

      Слідкуй за нами:

      Попередня публікація
      За добу рятувальники гасили пожежі в господарських будівлях у Дрогобицькому та Львівському районах (ФОТО)
      Наступна публікація
      Провокатора та «антивакцинатора» Стахіва відправили на психіатричну експертизу