Днями в пункт пропуску «Рава-Руська – Гребенне» з Республіки Польщі в Україну в’їхав транспортний засіб з товаром «одяг стоковий».
Як повідомляє Галицька митниця, як підставу для переміщення товару водій фірми-перевізника до митного контролю подав документи, згідно з якими на адресу отримувача – одного з ТОВ м. Львова з підприємства в Польщі відправлено 18,6 тонн стокового одягу.
Під час митного огляду вантажу встановлено, що у транспортному засобі, окрім заявленого товару, містилось 1 327 кг «взуття в асортименті».

Водій транспортного засобу, громадянин України, пояснив, що йому нічого не відомо про завантаження товару «взуття» у транспортний засіб. Керівник польської компанії інформації про наявності цього вантажу не надав.
«Так він вчинив дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю, тобто подав митному органу як підставу для переміщення товарів документи, що місять недостовірні дані щодо найменування товару його кількості та вартості», – зазначено у повідомленні.

Такі його дії мають ознаки порушення митних правил, передбаченого ч.1 ст. 483 Митного кодексу України. Взуття вилучено. Справу скерують до суду.
Leopolis.news