У Святоуспенській Унівській лаврі завершився карантин. Монахи зуміли побороти COVID-19. Відтепер обитель відкрита для прочан.
Про це повідомили на фейсбук-сторінці Святоуспенської Унівської лаври.
«Возлюблені у Господі брати та сестри, хочемо повідомити Вас, що час карантину в Унівській Лаврі завершений, всі браття одужали і двері нашої обителі відкриті для всіх вірян. Рівно ж висловлюємо щиру подяку усім людям доброї волі, які в час нашої затяжної недуги підтримували нас молитвою, моральною підтримкою, подавали допомогу, як фінансово так і продуктами харчування. Ми, направду, увесь той час почували себе захищеними Вашою увагою і по-особливому досвідчили як Господь Бог любить нас через Вашу присутність у непрості хвилини в житті Лаври та благі вчинки Ваших рук», – йдеться у повідомленні.
Нагадаємо, раніше монахи цієї лаври просили грошової допомоги в боротьбі з коронавірусом.
Leopolis.news