Лідер «Радикальної партії» Олег Ляшко повідомив про вихід народного депутата Ігоря Мосійчука з його партії.
Про це Ляшко розповів в ефірі телеканалу Newsone, пише «Українська правда».
«Я хочу вас поінформувати, що Ігор (Мосійчук – УП) народний депутат України, але в вашій студії сьогодні він не буде представляти «Радикальну партію». Сьогодні вранці у мене була розмова з Ігорем Мосійчуком. Він заявив мені про те, що він подає заяву про вихід із «Радикальної партії». Я вітаю його з цим рішенням, баба з воза – кобилі легше», – сказав Ляшко.
Мосійчук підтвердив цю інформацію у Facebook.
«Це було нелегке, добре виважене рішення, яке я був змушений ухвалити. Серйозні ідеологічні розбіжності тягли за собою конфлікти з окремими членами команди. Я не можу іти всупереч власних переконань, і не хочу працювати в атмосфері конфронтації з людьми, яких, попри всі розбіжності, глибоко поважаю», – стверджує нардеп.
Він заявив, що вдячний Ляшку та решті команди «за роки плідної співпраці».
«Не маю, а ні підстав, а ні бажання для будь-якої ворожнечі, чи протистояння. Іду з повагою і вдячністю, та обіцяю, що яка б не склалась ситуація в країні і політиці, ніколи не скажу злого слова на адресу партії і її представників», – запевнив Мосійчук.
Він наголосив, що «ні з ким не прощається і не збирається на відпочинок».
«У будь-якому випадку не полишу громадської і журналістської діяльності, та сподіваюсь, що Бог дасть сил продовжити і політичну діяльність. Наразі визначаюсь, щодо подальших дій. Як тільки ухвалю конкретне рішення – повідомлю громадськість і ЗМІ», – розповів Мосійчук про свої дії.
Leopolis.news