Мостиська міська територіальна громада – серед переможців конкурсу, який організовує Програма «U-LEAD з Європою».
Йдеться про участь у навчальній міжнародній Програмі «Кроки для спеціалістів. Управління охороною здоров’я в територіальній громаді». Мета програми, яка фінансується Європейським Союзом, – підвищення рівня професійних компетентностей з управління охороною здоров’я в громаді, надання доступних та якісних медичних послуг, ефективне управління комунальними закладами охорони здоров’я та усунення конфліктних ситуацій при наданні медичних послуг.
Програма триватиме з травня по липень 2024 року. Львівську область серед 30 громад України представлятиме лише дві міські територіальні громади – Мостиська та Бібрська.
Дана навчальна Програма – це комплекс семінарів та тренінгів, створених спеціально для посадових осіб, відповідальних за управління сферою охорони здоров’я в територіальній громаді та організацію надання медичних послуг.
Галина СОРОКА, для Leopolis.news