Минулого року уряд виділи на боротьбу з коронавірусом 35 млрд грн.
Про це прем’єр-міністр України Денис Шмигаль написав у фейсбуці.
«Повністю забезпечили Україну вакцинами проти COVID-19. Від початку 2021 року поставлено більш ніж 40 млн доз безпечних і перевірених вакцин. Усі громадяни отримали змогу щепитися безкоштовно. Найближчим часом буде щеплено 50% дорослого населення. Крім того, вакцин буде достатньо й на весь 2022 рік.
Загалом у 2021 році Уряд витратив більш ніж 35 млрд грн на фінансування протидії COVID-19. Це і доплати медикам, і закупівля кисню та кисневих станцій, і фінансування тест-лабораторій, і багато іншого», – написав Шмигаль.
Leopolis.news