06.06.2026

Не пропустіть важливе!

Отримуйте ексклюзивні новини та аналітику на email.

    На боротьбу з коронавірусом у 2021 році витратили 35 млрд грн – Шмигаль

    Джерело: ілюстративне

    Минулого року уряд виділи на боротьбу з коронавірусом 35 млрд грн.

    Про це прем’єр-міністр України Денис Шмигаль написав у фейсбуці. 

    «Повністю забезпечили Україну вакцинами проти COVID-19. Від початку 2021 року поставлено більш ніж 40 млн доз безпечних і перевірених вакцин. Усі громадяни отримали змогу щепитися безкоштовно. Найближчим часом буде щеплено 50% дорослого населення. Крім того, вакцин буде достатньо й на весь 2022 рік.

    Загалом у 2021 році Уряд витратив більш ніж 35 млрд грн на фінансування протидії COVID-19. Це і доплати медикам, і закупівля кисню та кисневих станцій, і фінансування тест-лабораторій, і багато іншого», – написав Шмигаль.

    Leopolis.news

    Читайте нас на Телеграм каналі https://t.me/leopolisnews

    Популярні новини

    Прочитати більше

    Не пропустіть важливе!

    Отримуйте ексклюзивні новини та аналітику на email.

      Слідкуй за нами:

      Попередня публікація
      Залило до даху: в річці у Карпатах потонула «Нива» (ФОТО)
      Наступна публікація
      Український журналіст Цимбалюк виїхав із Росії через загрозу безпеці