10.06.2026

Не пропустіть важливе!

Отримуйте ексклюзивні новини та аналітику на email.

    На Донбасі окупанти 4 рази порушили «тишу»: гатять із забороненої зброї

    Джерело: ілюстративне

    Від початку доби, 27 листопада, з боку збройних формувань Російської Федерації зафіксовано 4 порушення режиму припинення вогню, 3 з яких із застосуванням забороненого Мінськими домовленостями озброєння.

    Про це повідомляє пресцентр штабу ООС.

    В напрямку Мар’їнки ворог відкривав вогонь з мінометів калібру 120 мм.

    Поблизу Південного російські найманці здійснили обстріл з мінометів калібру 82 мм.

    В бік Золотого-4 противник застосував міномети калібру 82 мм, ручні протитанкові гранатомети, великокаліберні кулемети та іншу стрілецьку зброю. Крім того, неподалік населеного пункту окупанти здійснили дистанційне мінування території мінами ПОМ-2.

    Втрат серед військовослужбовців Об’єднаних сил внаслідок дій ворога немає.

    Leopolis.news

    Читайте нас на Телеграм каналі https://t.me/leopolisnews

    Популярні новини

    Прочитати більше

    Не пропустіть важливе!

    Отримуйте ексклюзивні новини та аналітику на email.

      Слідкуй за нами:

      Попередня публікація
      Директор однієї зі шкіл Львівщини подав до суду, бо не хоче вакцинуватися (ВІДЕО)
      Наступна публікація
      Стало відоме ім’я військового, який напередодні загинув у зоні ООС