Під час виконання бойового завдання з захисту України загинув ще один мешканець Дрогобицької громади – молодий воїн з села Болехівці Павло Добош.
Про це повідомляє Дрогобицька міськрада.
Павло Добош народився 30 червня 1994 року. Проживав у селі Болехівці. Під час повномасштабного вторгнення ворога став на захист України. Служив у складі вч А-7406 128-ї бригади ТрО Збройних Сил України.
На жаль, 15 січня цього року під час виконання бойового завдання на Донецькому напрямку фронту Павло загинув.
З рідних у загиблого воїна залишились батько, дружина та дворічний син Максим.
Інформацію щодо часу прибуття конвою з тілом загиблого захисника, проведення парастасу та чину похорону повідомлять додатково.
Leopolis.news