15.06.2026

Не пропустіть важливе!

Отримуйте ексклюзивні новини та аналітику на email.

    На фронті загинув засновник і командир РДК Денис Капустін

    У ніч на 27 грудня на Запорізькому напрямку фронту загинув командир «Російського добровольчого корпусу» Денис WhiteRex Капустін.

    Про це повідомили в телеграм-каналі РДК.

    Як зазначено в повідомленні, Денис Капустін загинув під час виконання бойового завдання. За попередніми даними – внаслідок прильоту FPV-дрона. Подробиці пообіцяли оприлюднити згодом, наразі встановлюють деталі події.

    «Ми обов’язково помстимося, Денисе. Твоя справа живе», – написали в РДК.

    «Російський добровольчий корпус» (РДК) – військовий підрозділ Збройних сил України. Його створили вихідці з росії в серпні 2022 року для захисту України від російського вторгнення. Входить до складу Інтернаціонального легіону. Бійців РДК відбирають серед полонених і колишніх російських військовослужбовців, які потрапили до легіону з росії, а також серед етнічних російських емігрантів, які живуть на території України чи в інших європейських країнах.

    Бійці РДК брали участь у бойових діях на Авдіївському, Запорізькому, Лиманському напрямках, а також на території росії в прикордонних регіонах.

    Leopolis.news

    Читайте нас на Телеграм каналі https://t.me/leopolisnews

    Популярні новини

    Прочитати більше

    Не пропустіть важливе!

    Отримуйте ексклюзивні новини та аналітику на email.

      Слідкуй за нами:

      Попередня публікація
      Цієї ночі росія запустила по Україні майже 500 дронів і 40 ракет, зокрема «кинджали», – Зеленський
      Наступна публікація
      У Львові через п’яну водійку постраждали три людини, серед них – 4-річна дитина