07.06.2026

Не пропустіть важливе!

Отримуйте ексклюзивні новини та аналітику на email.

    На Львівщині 37-річна водійка збила дитину на самокаті

    Джерело: Поліція Львівської області

    Дорожньо-транспортна пригода сталась 31 березня близько 18.20 у селі Ямпіль, Львівського району.

    Про це повідомляє відділ комунікації поліції Львівської області.

    Як попередньо встановили правоохоронці, відбулось зіткнення автомобіля «Фіат», яким керувала жителька села віком 37 років із самокатом, на якому катався восьмирічний хлопчик, також місцевий мешканець. Внаслідок ДТП хлопчик отримав тілесні ушкодження та був доставлений у лікарню.

    За фактом відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст.286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху) Кримінального кодексу України. Максимальне покарання, передбачене санкцією статті – обмеження волі на строк до трьох років, з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років.

    Поліцейські встановлюють обставини події.

    Підготувала Ольга Балух, Leopolis.news

    Читайте нас на Телеграм каналі https://t.me/leopolisnews

    Популярні новини

    Прочитати більше

    Не пропустіть важливе!

    Отримуйте ексклюзивні новини та аналітику на email.

      Слідкуй за нами:

      Попередня публікація
      Підвишення «мінімалки», податків та пенсії, компенсації для роботодавців: що змінюється з квітня
      Наступна публікація
      На Львівщині під час пожежі у дачному будинку загинув чоловік