21.07.2026

Не пропустіть важливе!

Отримуйте ексклюзивні новини та аналітику на email.

    На Львівщині нову родину отримали двоє дітей без батьківського піклування

    У дитячий будинок сімейного типу, який функціонує на території Пустомитівської територіальної громади, влаштували двох дітей, позбавлених батьківського піклування, які є рідними сестрами 12 та 16 років. 

    Про це повідомляє пресслужба Львівської ОВА.

    До влаштування у ДБСТ діти перебували в різних закладах області, а їх молодший брат виховувався в дитячому будинку родини Самарцевих. Влаштування дітей дало можливість об’єднати родинну групу та можливість виховуватись їм в одній сім’ї.

    «Держава забезпечує пріоритет сімейного виховання та створює умови для їх розвитку, надаючи сім’ям, які приймають на виховання  дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, матеріальну та соціальну підтримку», – зазначив  начальник служби у справах дітей Львівської ОВА Володимир Лис.

    Загалом в області функціонує 44 дитячих будинки сімейного типу, в яких виховується 300 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також 74 прийомні сім’ї, в яких виховується 135 дитини-сироти та дитини,  позбавленої батьківського піклування.

    З питань створення дитячого будинку сімейного типу чи прийомної сім’ї, звертайтеся до служби у справах дітей Львівської ОВА за телефоном – (032) 235 44 56, або до служб у справах дітей за місцем проживання.

    Підготувала Ольга Балух, Leopolis.news

    Читайте нас на Телеграм каналі https://t.me/leopolisnews

    Популярні новини

    Прочитати більше

    Не пропустіть важливе!

    Отримуйте ексклюзивні новини та аналітику на email.

      Слідкуй за нами:

      Попередня публікація
      Українці за кордоном, які вперше оформлюють паспорт, зможуть пройти ідентифікацію по відеоконференцзв’язку
      Наступна публікація
      У Новояворівську затримали 24-річного чоловіка, який побив до смерті свого дядька