07.06.2026

Не пропустіть важливе!

Отримуйте ексклюзивні новини та аналітику на email.

    На Львівщині судитимуть 38-річну жінку, через недогляд якої втопилась її 2-річна донька

    Джерело: соцмережі

    Прокурорами Галицької окружної прокуратури міста Львова скеровано до суду обвинувальний акт стосовно 38-річної жінки за фактом злісного невиконання встановлених законом обов’язків по догляду за дитиною, що спричинило тяжкі наслідки (ст. 166 КК України).

    Про це повідомляє відділ інформаційної політики Львівської обласної прокуратури.

    Розслідуванням встановлено, що у серпні минулого року обвинувачена разом із своєю дворічною донькою відпочивала на березі ставка в одному із сіл Львівського району.

    Однак матір перебувала в нетверезому стані та залишила дитину без нагляду біля водойми.

    В результаті малолітня дівчинка, залишившись без нагляду, впала у водойму та втопилась.

    Лише через кілька годин жінка помітила, що доньки немає і повідомила у поліцію про її зникнення. Правоохоронці виявили тіло дівчинки у воді недалеко від місця, де відпочивала матір.

    Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі ЛРУП № 1 Головного управління Нацполіції у Львівській області.

    Підготував Володимир Піняжко, Leopolis.news

    Читайте нас на Телеграм каналі https://t.me/leopolisnews

    Популярні новини

    Прочитати більше

    Не пропустіть важливе!

    Отримуйте ексклюзивні новини та аналітику на email.

      Слідкуй за нами:

      Попередня публікація
      На фронті сьогодні відбулося 67 бойових зіткнень – Генштаб
      Наступна публікація
      10 громад Львівщини візьмуть участь у навчально-практичному курсі «Школа грантрайтингу»