На Львівщині медики рятують життя 19-річної дівчини, яка захворіла на ботулізм.
Про це повідомила головна епідеміологиня Львівщини Наталія Тімко.
За словами Тімко, дівчина їла в’ялену рибу.
«На наступний день після ласування виникла сухість в ротоглотці, порушення зору, далі порушення ковтання і дихання. Зараз її рятують у Пустомитівській ЦРЛ. Введено антитоксин протиботулінічний гептавалентний. Стан важкий», – повідомила Тімко.
Ботулізм — це дуже важке інфекційне захворювання. Ботуліновий токсин є найтоксичнішим із усіх відомих бактеріальних токсинів.
Основною причиною захворювання є продукти домашнього приготування — овочеві, грибні, м’ясні, рибні консерви, сирокопчені окости, солена, в’ялена та копчена риба. Потрапляння збудника в продукти можливе на різних етапах виготовлення вище вказаних продуктів в домашніх умовах, при невиконанні ряду гігієнічних вимог: не якісному очищенні та промивці риби, овочів, фруктів перед консервуванням, необережному видаленні кишечника, при та після розробці туші.
Leopolis.news