У Львівській області встановили та освятили стелу пам’яті воїнів 356-го навчального артилерійського полку.
Про це повідомив народний депутат України Ростислав Тістик.
«Не лише сьогодні, а щодня вшановуємо пам’ять Захисників України!
Схиляємо голови та низько вклоняємось за Ваш подвиг. Щодня. Від початку агресії у 2014 році та назавжди. Легенди новітньої історії України!
Встановлення стели пам’яті воїнів 356 навчального артилерійського полку – пам’ятний спосіб увіковічення Героїв не лише у наших серцях.
Вічна пам’ять і вічна слава відважним борцям за свободу та незалежність!
P.S. Разом з братом Назаром Тістиком мали за честь долучитись до процесу виготовлення та встановлення пам’ятної стели», – написав Тістик.



Leopolis.news