Цього тижня продовжено фінансування з обласного бюджету Програми капітального будівництва об’єктів соціально-культурного та житлово-комунального призначення.
Про це повідомляє пресслужба ЛОДА.
Зокрема, всього спрямовано на цю мету кошти у сумі 15,2 млн грн, з них для оплати робіт з реконструкції мультифункціонального майданчика для занять ігровими видами спорту КЗ ЛОР «Львівське училище фізичної культури» – 1,2 млн грн, приміщень першого поверху КНП ЛОР «Львівський онкологічний регіональний лікувально-діагностичний центр» – 1 млн грн, відділення відновного лікування КЗ ЛОР «Львівська обласна лікарня відновного лікування» в смт. Дубляни Самбірського району – 1 млн грн та капітального ремонту приміщень Львівської обласної клінічної лікарні – 1,4 млн грн, їдальні КЗ ЛОР «Львівський державний ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою ім.Г.Крут» – 0,8 млн грн, підлоги залу у КЗК ЛОР КМЦ «Львівський палац мистецтв» – 0,2 млн грн, влаштування спортивного покриття бігових доріжок і секторів та благоустрій прилеглої території Львівського державного університету фізичної культури – 1,5 млн грн, а також надано субвенцію іншим місцевим бюджетам області на будівництво, реконструкцію та капітальний ремонт 22 об’єктів соціально-культурного та житлово-комунального призначення – 8,1 млн гривень.
Leopolis.news