Про це повідомив начальник Львівської ОВА Максим Козицький.
Під час навчань жителі області можуть бачити пожежно-рятувальну техніку та рух підрозділів ДСНС. Усе це – частина навчального процесу, а не надзвичайна ситуація, запевнив він.
«Будь ласка, не хвилюйтеся. Це навчання, а не реальні події. Дякую всім за розуміння і за те, що слідкуєте за офіційними джерелами інформації», – зазначив Козицький.
Мета навчань – перевірити готовність служб цивільного захисту до дій у разі надзвичайних ситуацій та відпрацювати взаємодію між підрозділами.
Leopolis.news