07.06.2026

Не пропустіть важливе!

Отримуйте ексклюзивні новини та аналітику на email.

    На Львівщині стартує опалювальний сезон для населення

    фото: ілюстративне

    За дорученням Президента України Володимира Зеленського у Львівській області почали подачу тепла для населення.

    Про це повідомив начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

    Як зазначив начальник Львівської ОВА Максим Козицький станом на цю годину опалювальний сезон вже стартував у 72 громадах області (99%).

    До опалення підключили:

    • 475 дитсадків (92%),
    • 650 закладів освіти (59%),
    • 184 медичні установи (79%),
    • та перші житлові будинки.

    «Провели нараду з головами територіальних громад щодо проходження осінньо-зимового періоду. Обговорили готовність об’єктів соціальної сфери, житлового фонду та комунальних служб до стабільного теплопостачання. Керівники громад доповіли про стан підключення до опалення, наявність запасів палива, роботу котелень і реагування на потреби людей. Усі служби працюють у штатному режимі», – поінформував Максим Козицький.

    Раніше повідомлялося, що у Міненегро готуються до важкої зими.

    Leopolis.news

    Читайте нас на Телеграм каналі https://t.me/leopolisnews

    Популярні новини

    Прочитати більше

    Не пропустіть важливе!

    Отримуйте ексклюзивні новини та аналітику на email.

      Слідкуй за нами:

      Попередня публікація
      На росії ліквідували підполковника ОМОНу, причетного до воєнних злочинів на Київщині
      Наступна публікація
      Польські винищувачі перехопили над Балтійським морем російський літак