Про це повідомив начальник Львівської ОВА Максим Козицький.
Як зазначив начальник Львівської ОВА Максим Козицький станом на цю годину опалювальний сезон вже стартував у 72 громадах області (99%).
До опалення підключили:
«Провели нараду з головами територіальних громад щодо проходження осінньо-зимового періоду. Обговорили готовність об’єктів соціальної сфери, житлового фонду та комунальних служб до стабільного теплопостачання. Керівники громад доповіли про стан підключення до опалення, наявність запасів палива, роботу котелень і реагування на потреби людей. Усі служби працюють у штатному режимі», – поінформував Максим Козицький.
Раніше повідомлялося, що у Міненегро готуються до важкої зими.
Leopolis.news