08.06.2026

Не пропустіть важливе!

Отримуйте ексклюзивні новини та аналітику на email.

    На Самбірщині рятувальники відбуксирували «швидку», що застрягла в болоті

    Джерело: ГУ ДСНС у Львівській області

    28 лютого о 23:03 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про те, що в с. Подільці Самбірського району застряг в болоті автомобіль швидкої допомоги «Peuqeot Boxer» який приїхав на виклик до хворої людини.

    Про це повідомляє ГУ ДСНС у Львівській області.

    Рятувальники 41-го державного пожежно-рятувального поста м. Рудки, що прибули на місце події, за допомогою лебідки відбуксирували автомобіль швидкої допомоги, після чого він продовжив рух самостійно.

    Підготувала Ольга Балух, Leopolis.news

    Читайте нас на Телеграм каналі https://t.me/leopolisnews

    Популярні новини

    Прочитати більше

    Не пропустіть важливе!

    Отримуйте ексклюзивні новини та аналітику на email.

      Слідкуй за нами:

      Попередня публікація
      На Марсовому полі у Львові завершують пошукові та ексгумаційні роботи
      Наступна публікація
      Шевченківська райадміністрація спрямує 3,5 млн грн на ремонт вибоїн