28 лютого о 23:03 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про те, що в с. Подільці Самбірського району застряг в болоті автомобіль швидкої допомоги «Peuqeot Boxer» який приїхав на виклик до хворої людини.
Про це повідомляє ГУ ДСНС у Львівській області.
Рятувальники 41-го державного пожежно-рятувального поста м. Рудки, що прибули на місце події, за допомогою лебідки відбуксирували автомобіль швидкої допомоги, після чого він продовжив рух самостійно.
Підготувала Ольга Балух, Leopolis.news