17.08.2026

Не пропустіть важливе!

Отримуйте ексклюзивні новини та аналітику на email.

    Назад Надрукувати

    На Україну насуваються морози до -8 градусів: синоптик розпвіла, коли чекати

    https://leopolis.news/na-ukra%d1%97nu-nasuvayutsya-morozi-do-8-gradusiv-sinoptik-rozpvila-koli-chekati/

    У понеділок, 28 листопада, в України місцями йтимуть мокрий сніг чи дощ. Інтенсивні опади малоймовірні. Також країну накриють морози.

    Про це повідомила синоптик Наталка Діденко.

    «Більша ймовірність опадів на півночі, у центральних областях та в південній частині України. На заході та сході атмосфера обмежиться просто хмарністю й туманами», – написала Діденко.

    За її даними, у східних областях України очікуються пориви східного та південно-східного вітру до 12-15 метрів за секунду це знижуватиме за відчуттями температуру повітря.

    «Там, де випадатиме мокрий сніг налипання мокрого снігу й ожеледиця… Температура повітря коливатиметься близько 2 морозу – 2 тепла в західних та північних областях. Найхолодніше», прогнозує Діденко.

    Діденко також повідомила, що у центрі та на сході очікується +1…+5°С. У південній частині +3…+7°С, в Криму до +10…+12°С. 

    У Києві 28-го листопада випадатиме невеликий мокрий сніг. На дорогах ожеледиця. Вночі та вранці туман.

    Також вона прогнозує подальше похолодання в Україні до -8°С. Воно очікується у другій половині прийдешнього тижня.

    «Похолодання до невеликих морозів (нічних -3-8 градусів, денних -1-4 градуси) ймовірне з другої половини прийдешнього тижня.

    А поки що грузько, мулько, слизько, хмарно», – додала Діденко.

    Підготувала Ольга Балух, Leopolis.news