09.06.2026

Не пропустіть важливе!

Отримуйте ексклюзивні новини та аналітику на email.

    На Яворівщині неповнолітній пасажир квадроцикла випав під час руху: його госпіталізували

    Джерело: Поліція Львівської області

    Дорожньо-транспортна пригода сталася 21 травня, близько 18.00, у селі Прилбичі Яворівського району.

    Про це повідомляє відділ комунікації поліції Львівської області.

    Як попередньо встановили правоохоронці, пасажир квадроцикла, 14-річний місцевий мешканець випав під час руху транспортного засобу, яким керував 14-річний житель того ж села.

    Внаслідок ДТП неповнолітній пасажир квадроцикла отримав тілесні ушкодження та був госпіталізований.

    За фактом слідчі Яворівського районного відділу поліції відкрили кримінальне провадження за ч.1 ст.286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху) Кримінального кодексу України. Максимальне покарання, передбачене санкцією статті, – до трьох років обмеження волі з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років.

    Правоохоронці встановлюють обставини події.

    Підготувала Ольга Балух, Leopolis.news

    Читайте нас на Телеграм каналі https://t.me/leopolisnews

    Популярні новини

    Прочитати більше

    Не пропустіть важливе!

    Отримуйте ексклюзивні новини та аналітику на email.

      Слідкуй за нами:

      Попередня публікація
      Ексзаступнику голови ОПУ Смирнову оголосили підозру – ЗМІ
      Наступна публікація
      На Львівщині для представників місцевого самоврядування провели другий модуль програми «Good Governance»