18.06.2026

Не пропустіть важливе!

Отримуйте ексклюзивні новини та аналітику на email.

    Нацбанк учора продав $350 млн, щоб втримати гривню

    11 березня Національний банк продав банкам 350 мільйонів доларів, щоб утримати гривню від сильної девальвації.

     

    Котирування гривні до долара на відкритті міжбанку встановилися на рівні 25,37 – 25,41, інформує «Економічна правда».

    Після старту торгів котирування долара підскочили через високий попит на іноземну валюту. 

    Нацбанк починав продавати долар по 25,55 гривні, а потім з кроком в 5 копійок при кожному новому виході дійшов до продажу по 25,75 до кінця активної частини сесії. Загалом за день регулятор продав 350 мільйонів доларів, що на 80 мільйонів більше, ніж 10 березня.

    Офіційний курс гривні послабився на 31 копійку, і був встановлений на 12 березня на рівні 25,62 гривні за долар.

    Котирування гривні до долара на закритті міжбанку 11 березня встановилися на рівні 25,72 – 25,75.

    Нацбанк заявив про готовність за необхідності і далі проводити інтервенції з продажу валюти.

    Leopolis.news

     

    Читайте нас на Телеграм каналі https://t.me/leopolisnews

    Популярні новини

    Прочитати більше

    Не пропустіть важливе!

    Отримуйте ексклюзивні новини та аналітику на email.

      Слідкуй за нами:

      Попередня публікація
      Мешканцям Львівщини радять не відвідувати масові заходи під час карантину
      Наступна публікація
      Депутатам Львівської облради перевірили температуру перед сесією (ФОТО)