У Мостиськах розквітла магнолія. Цьогоріч це сталося трохи раніше, ніж зазвичай, через теплу погоду. Саджанці магнолії господарі будинку висадили понад 20 років тому. І щороку дерева своїм пишним цвітінням ніжно-рожевих пелюсток створюють позитивний настрій і, можна сказати, стали візитною карткою нашого прикордонного міста.
Дивовижні квіти магнолії тішать мостичан своїм цвітом. Поряд з ніжними магноліями починають розквітати вже й ранні фруктові дерева.
Жителі міста не проходять повз та зупиняються, аби зробити селфі. Магноліїї радують око всім. А ще дивують розкішним запахом. Хочеться вірити: прийшла весна, незабаром прийде і мир в Україну… Буде Перемога, бо добро і краса завжди перемагає зло!
Галина СОРОКА, для Leopolis.news