07.06.2026

Не пропустіть важливе!

Отримуйте ексклюзивні новини та аналітику на email.

    Наприкінці березня у Мостиськах розквітла магнолія

    У Мостиськах розквітла магнолія. Цьогоріч це сталося трохи раніше, ніж зазвичай, через теплу погоду. Саджанці магнолії господарі будинку  висадили понад 20 років тому.  І щороку дерева своїм пишним цвітінням ніжно-рожевих пелюсток  створюють позитивний настрій і, можна сказати, стали візитною карткою  нашого прикордонного міста.

    Дивовижні квіти магнолії тішать мостичан своїм цвітом. Поряд з ніжними магноліями починають розквітати вже й ранні фруктові дерева.  

    Жителі міста не проходять повз та зупиняються, аби зробити селфі. Магноліїї радують око всім. А ще дивують розкішним запахом. Хочеться  вірити: прийшла весна, незабаром прийде і мир в Україну… Буде Перемога, бо добро і краса завжди перемагає зло!

    Галина СОРОКА, для Leopolis.news

    Читайте нас на Телеграм каналі https://t.me/leopolisnews

    Популярні новини

    Прочитати більше

    Не пропустіть важливе!

    Отримуйте ексклюзивні новини та аналітику на email.

      Слідкуй за нами:

      Попередня публікація
      Християни західного обряду сьогодні відзначають Великдень
      Наступна публікація
      З резервного фонду Львівської територіальної громади виділять 13,8 млн грн на вирішення надзвичайних ситуацій