Національний банк у вівторок, 10 березня, вийшов на міжбанківський ринок з інтервенціями і продав за перші 30 хвилин 150 мільйонів доларів.
Про це повідомляє LIGA.net з посиланням на коментарі банків.
“Торги відкрилися продажами НБУ. За перші 30 хвилин їм продано близько 150 млн дол. Ринок знаходиться в діапазоні $ 25,27/31. Готівковий ринок торгується вище: $ 25,50/25,80”, – повідомили в ОТП Банку.
У Райффайзен Банку заявили, що НБУ дійсно продав 150 млн дол і “готовий ще продавати”.
“Курс поки слабо відреагував на інтервенції НБУ – зростання курсу триває”, – відзначили в Райффайзен Банку.
Leopolis.news