09.06.2026

Не пропустіть важливе!

Отримуйте ексклюзивні новини та аналітику на email.

    НБУ продав на міжбанку $150 млн за півгодини, але не зупинив зростання долара

    Національний банк у вівторок, 10 березня, вийшов на міжбанківський ринок з інтервенціями і продав за перші 30 хвилин 150 мільйонів доларів.

    Про це повідомляє LIGA.net з посиланням на коментарі банків.

    “Торги відкрилися продажами НБУ. За перші 30 хвилин їм продано близько 150 млн дол. Ринок знаходиться в діапазоні $ 25,27/31. Готівковий ринок торгується вище: $ 25,50/25,80”, – повідомили в ОТП Банку.

    У Райффайзен Банку заявили, що НБУ дійсно продав 150 млн дол і “готовий ще продавати”.

    “Курс поки слабо відреагував на інтервенції НБУ – зростання курсу триває”, – відзначили в Райффайзен Банку.

    Leopolis.news

     

    Читайте нас на Телеграм каналі https://t.me/leopolisnews

    Популярні новини

    Прочитати більше

    Не пропустіть важливе!

    Отримуйте ексклюзивні новини та аналітику на email.

      Слідкуй за нами:

      Попередня публікація
      Українців закликали не їздити наразі до Італії
      Наступна публікація
      Яворівський відділ поліції очолив Богдан Собко