Про це повідомляє департамент з питань цивільного захисту Львівської ОВА.
Як йдеться у повідомленні, пасажирський поїзд сполученням «Запоріжжя-Ужгород» близько 8:28 на станції Борщовичі, що у Новояричівській громаді Львівського району, збив жінку.
«Пасажирським потягом сполученням «Запоріжжя-Ужгород» було смертельно травмовано мешканку с. Нижня Білка (Підберезівська ТГ Львівського району) 1942 року народження», — йдеться у повідомленні.
Leopolis.news