Прем’єр-міністр Олексій Гончарук очікує від Служби безпеки України, що вона ліквідує управління по боротьбі з економічною злочинністю.
Як повідомляє УНІАН, про це Гончарук сказав під час форуму, який проходить у Києві.
«Ми провели засідання уряду і ухвалили рішення про ліквідацію УБЕЗу. Це ще не завершена справа, але правоохоронні органи повинні змінити своє ставлення до бізнесу. Ми очікуємо, що Служба безпеки зробить так само», – сказав він.
Нагадаємо, 2 вересня Кабінет міністрів ліквідував Департамент захисту економіки Національної поліції.
Leopolis.news