Віце-прем’єр-міністерка Ірина Верещук повідомила, що передає свої повноваження щодо обміну військовополоненими розвідці та Службі безпеки.
Про це Верещук написала у Facebook.
«Щодо подальшої роботи з обміну військовополоненими: Свій функціонал з обміну військовополоненими передаю головному управлінню розвідки Міноборони… Надалі обміни військовополоненими – це спільна робота ГУР та СБУ», – написала вона.
За словами Верещук, відповідні реєстри щодо військовополонених уже створили, відпрацювали організаційні питання та налагодили комунікаційні канали з окупантами щодо обміну.
Вона зазначила, що Мінреінтеграції залишається відповідальним за утримання реєстрів військовополонених та роботу з профільними міжнародними організаціями.
Leopolis.news