14.06.2026

Не пропустіть важливе!

Отримуйте ексклюзивні новини та аналітику на email.

    Обмінами полонених надалі займатимуться ГУР і СБУ – Верещук

    Джерело: facebook.com/vereshchuk.iryna

    Віце-прем’єр-міністерка Ірина Верещук повідомила, що передає свої повноваження щодо обміну військовополоненими розвідці та Службі безпеки.

     

    Про це Верещук написала у Facebook.

    «Щодо подальшої роботи з обміну військовополоненими: Свій функціонал з обміну військовополоненими передаю головному управлінню розвідки Міноборони… Надалі обміни військовополоненими – це спільна робота ГУР та СБУ», – написала вона.

    За словами Верещук, відповідні реєстри щодо військовополонених уже створили, відпрацювали організаційні питання та налагодили комунікаційні канали з окупантами щодо обміну.

    Вона зазначила, що Мінреінтеграції залишається відповідальним за утримання реєстрів військовополонених та роботу з профільними міжнародними організаціями. 

    Leopolis.news

    Читайте нас на Телеграм каналі https://t.me/leopolisnews

    Популярні новини

    Прочитати більше

    Не пропустіть важливе!

    Отримуйте ексклюзивні новини та аналітику на email.

      Слідкуй за нами:

      Попередня публікація
      Львів’янина посадили на 2,5 роки за домашнє насильство
      Наступна публікація
      Людмила Денісова: За командою з Офісу президента мене планують звільнити (ВІДЕО)