12.06.2026

Не пропустіть важливе!

Отримуйте ексклюзивні новини та аналітику на email.

    Окупанти гатили у напрямку Мар’їнки та Новомихайлівки

    Джерело: ілюстративне

    Упродовж минулої доби, 26 листопада, з боку російсько-окупаційних військ зафіксовано 2 порушення режиму припинення вогню, 1 з яких із застосуванням забороненого Мінськими домовленостями озброєння.

    Про це повідомляє пресцентр штабу ООС.

    В напрямку Мар’їнки противник здійснив обстріл з мінометів калібру 82 мм.

    В бік Новомихайлівки ворог відкривав вогонь зі стрілецької зброї.

    Внаслідок ворожих дій один військовослужбовець дістав поранення, несумісне з життям.

    Командування та особовий склад Об’єднаних сил висловлює щирі співчуття рідним та близьким героя, який загинув за Україну.

    Українські захисники відкривали вогонь у відповідь, не застосовуючи заборонене Мінськими домовленостями озброєння, та змусили противника припинити обстріли.

    Станом на 7 годину ранку, 27 листопада, порушень режиму припинення вогню з боку російсько-окупаційних військ не зафіксовано.

    Leopolis.news

    Читайте нас на Телеграм каналі https://t.me/leopolisnews

    Популярні новини

    Прочитати більше

    Не пропустіть важливе!

    Отримуйте ексклюзивні новини та аналітику на email.

      Слідкуй за нами:

      Попередня публікація
      У суботу на Львівщині обіцяють невеликі опади та пориви вітру
      Наступна публікація
      Карантин у Львові продовжили до 13 грудня