10.06.2026

Не пропустіть важливе!

Отримуйте ексклюзивні новини та аналітику на email.

    Окупанти на Донбасі 4 рази порушили обстріляли позиції українських військ

    Упродовж поточної доби, 10 лютого, збройні формування Російської Федерації 4 рази порушили режим припинення вогню.

    Про це повідомляє пресцентр штабу ООС.

    Противник вів вогонь з гранатометів різних систем та стрілецької зброї.

    У районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання «Схід» противник здійснив два обстріли наших позицій, а саме:

    • поблизу Красногорівки – зі стрілецької зброї;
    • неподалік Павлополя – зі станкового протитанкового гранатомету – 5 пострілів.

    Два ворожих обстріли було зафіксовано у районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання «Північ», а саме:

    • в районі Оріхового – зі станкового протитанкового гранатомету – 4 постріли;
    • поруч з населеним пунктом Хутір Вільний – з ручного протитанкового гранатомету.

    Сьогодні, 10 лютого, внаслідок ворожих обстрілів втрат серед військовослужбовців Об’єднаних сил немає.

    Leopolis.news

    Читайте нас на Телеграм каналі https://t.me/leopolisnews

    Популярні новини

    Прочитати більше

    Не пропустіть важливе!

    Отримуйте ексклюзивні новини та аналітику на email.

      Слідкуй за нами:

      Попередня публікація
      Мерія Львова звернеться до «Львівобленерго» через періодичні знеструмлення на Сихові
      Наступна публікація
      На Львівщині пройшла дискусія про в’їзний медичний туризм