17.06.2026

Не пропустіть важливе!

Отримуйте ексклюзивні новини та аналітику на email.

    Окупанти на Донбасі 8 разів порушили «тишу»

    За минулу добу, 24 травня, в районі проведення операції Об’єднаних сил зафіксовано 8 порушень режиму припинення вогню з боку російських бойовиків.

    Про це повідомляє пресцентр штабу ООС.

    Поблизу населених пунктів Авдіївка та Невельське найманці відкривали вогонь з мінометів 120-го  калібру.

    Неподалік Водяного противник здійснив обстріл із ручних протитанкових та підствольних гранатометів.

    У передмісті населених пунктів Павлопіль та Південне окупанти вели вогонь з автоматичних станкових гранатометів та великокаліберних кулеметів,  а біля Пісків – зі стрілецької зброї.

    У районі населеного пункту Шуми ворог застосував протитанковий ракетний комплекс.

    Бойових втрат серед військовослужбовців Збройних Сил України за минулу добу немає.

    Крім того, 24 травня російсько-окупаційні війська застосували проти мирних мешканців протитанковий ракетний комплекс.

    Обстріл було здійснено в напрямку населеного пункту Шуми, де з середини травня діють гарантії безпеки на проведення ремонтно-відновлювальних робіт по обидві сторони від лінії розмежування.

    Станом на 7 годину ранку 25 травня порушень припинення вогню не зафіксовано.

    Leopolis.news

    Читайте нас на Телеграм каналі https://t.me/leopolisnews

    Популярні новини

    Прочитати більше

    Не пропустіть важливе!

    Отримуйте ексклюзивні новини та аналітику на email.

      Слідкуй за нами:

      Попередня публікація
      Поблизу «Арени Львів» знайшли артснаряд часів Другої світової
      Наступна публікація
      Де у Львові сьогодні не буде світла: перелік адрес