logo
09/05
08/05
07/05
06/05
2 ...

Депутатку Тетяну Бей виключили із фракції «Громадянської позиції» в ЛОР

23-09-2019 16:141373

Депутатку Тетяну Бей виключили із фракції «Громадянської позиції» в ЛОР
Фото: Facebook

Рішенням правління Львівської обласної організації партії «Громадянська позиція» із партійної фракції у Львівській обласній раді виключено Тетяну Бей.

Про це правління ЛОО партії «Громадянська позиція» повідомило на офіційній сторінці у Facebook.

«Для нас важливою була і буде присутність в організації однодумства, солідарності та колективного духу. Фракція у Львівській обласній раді завжди демонструвала ефективність, чесність, згуртованість та принциповість у своїй роботі, в процесі голосування. Відтак, людям, які переступають через партійні правила «Громадянської позиції» – не місце у нашій команді», – написано в повідомленні.

Водночас Тетяна Бей зазначила, що здивована рішенням про виключення із фракції, оскільки подала заяву на вихід ще у червні цього року.

«Із подивом дізналася про «принципове» рішення щодо мого виключення із фракції. Із подивом, тому що я оголосила про свій вихід із фракції у червні цього року. І їх рішення є додатковим аргументом у правильності моєї оцінки. В партії і фракції є багато чудових людей, але проблема з керівництвом фракції. Воно дуже полюбляє говорити правильні речі, а робити що для них корисно. Окрім того, вони дещо загралися у «велику політику», – пояснила Тетяна Бей.

Леся БУРБАН, Leopolis.news