14.06.2026

Не пропустіть важливе!

Отримуйте ексклюзивні новини та аналітику на email.

    Оркестр INSO-Львів зіграв з лауреатом Grammy спільний благодійний концерт

    Всесвітньо знаменитий американський скрипаль, лауреат премії Grammy Джошуа Белл разом з диригенткою Далею Стасевською та симфонічним оркестром INSO-Львів зіграли спільний благодійний концерт.

    Про це інформує пресслужба ЛМР.

    Концерт відбувся у Варшавській філармонії. Музиканти виконали програму з творів українських композиторів, де прозвучав Скрипковий концерт Томаса де Гартмана, а також музика видатних українських композиторів. Зокрема звучали «Мелодія» Мирослава Скорика, «Гімн» Валентина Сильвестрова та «Симфонієта» Євгена Станковича. Також лунала музика поляків: «Увертюра» Гражини Бацевич, кілька ноктюрнів Фридерика Шопена та «Скерцо-Тарантела» Генрика Венявського.

    Leopolis.news

    Читайте нас на Телеграм каналі https://t.me/leopolisnews

    Популярні новини

    Прочитати більше

    Не пропустіть важливе!

    Отримуйте ексклюзивні новини та аналітику на email.

      Слідкуй за нами:

      Попередня публікація
      Прикордонний режим та обстановка в пунктах пропуску на Львівщині: деталі брифінгу прикордонників
      Наступна публікація
      Агент ФСБ готував екологічний теракт на Одещині (ВІДЕО)