Сьогодні, 7 серпня, митрополита УПЦ (МП) Павла (Лебедя), відомого як Паша Мерседес, випустили із СІЗО під заставу у 33 млн грн.
Про це повідомив його адвокат, протоієрей Микита Чекман.
Адвокат разом з Лебедем записали відео, на якому кажуть, що заставу зібрала близько тисяча людей.
Його підозрюють у «порушення рівноправності громадян залежно від їх релігійних переконань» та «глорифікації учасників збройної агресії РФ проти України».
Спецслужба також оприлюднила нарізку з телефонних розмов і проповідей Павла.
Павло Лебідь у залі суду заявив, що він «проти агресії», але не згадав про Росію.
Також намісник Лаври Павло під час обшуків СБУ засвітив шарф Louis Vuitton за 16 тис. грн.
Підготував Володимир Піняжко, Leopolis.news