З 22 по 28 листопада слідчі поліції розпочали 145 кримінальних проваджень щодо підроблених COVID-сертифікатів у регіонах України. 39 особам вже повідомлено про підозри у вчиненні правопорушення.
Про це повідомляє пресслужба МВС України.

Наразі поліцейські скерували до суду 33 обвинувальні акти за фактами підроблення та використання COVID-документів.
Leopolis.news