logo
17/05
16/05
15/05
14/05
2 ...

На Дрогобиччині за підробку документів судитимуть екскерівника інституту землеустрою

07-02-2024 20:101505

На Дрогобиччині за підробку документів судитимуть екскерівника інституту землеустрою
Фото: intent.press

За процесуального керівництва Дрогобицької окружної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно колишнього керівника одного із відділів ДП «Львівський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою». Йому інкримінують зловживання службовим становищем та службове підроблення (ч. 1 ст. 364, ч. 1 ст. 366 КК України).

Про це повідомляє відділ інформаційної політики Львівської обласної прокуратури.

Розслідуванням встановлено, що обвинувачений, будучи керівником інституту землеустрою, підробив документи на землю. Остання знаходиться в одному із сіл Дрогобицького району її загальна площа – понад 0,35 га.

Зокрема, чоловік після проведення фактичних обмірів землі вніс неправдиві відомості до виписки з рішення сільської ради щодо її площі. Попри те, що відповідно до вищевказаного рішення у власність місцевій мешканці мало бути передано значно меншу землю для ведення сільського господарства.

В подальшому, службовець подав фіктивну технічну документацію для оформлення права власності на вищевказану більшу ділянку, яка згодом незаконно перейшла у власність фізичній особі.

Внаслідок таких дій із комунальної власності сільради неправомірно вибула земельна ділянка.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі Дрогобицького відділу поліції Головного управління Національної поліції у Львівській області.

Підготував Володимир Піняжко, Leopolis.news