logo
24/02
23/02
22/02
21/02
2 ...

СБУ та НАБУ обшукали помешкання екснардепа Пашинського

12-02-2024 14:15618

СБУ та НАБУ обшукали помешкання екснардепа Пашинського
Фото: Радіо Свобода

Ексголова комітету ВРУ з питань національної безпеки і оборони, екснардеп Сергій Пашинський заявляє, що СБУ та НАБУ прийшли до нього з обшуками.

Про це Пашинський повідомив у Facebook. 

«Сьогодні зранку СБУ та НАБУ завітало з обшуком до мого помешкання. Справа щодо передачі «палива Курченка», а насправді палива кремлівської «Роснафті», державі – за часів мародерства Януковича цей олігарх наживися активами на сотні мільйонів доларів, в тому числі майже 100 тисячами тонн нафтопродуктів, які у 2014-ому році вдалося передати державним нафтовим операторам», – зазначив він. 

Пашинський зазначив, що ще у 2015-ому році він як народний депутат звернувся Президента України з проханням покрити дефіцит палива ЗСУ паливом «Роснефті», що дуже сильно тоді розізлило спонсорів Януковича та їх російських кураторів.

 «Через свою агентуру росіяни тоді, 10 років тому, домоглися відкриття кримінального провадження №32014100070000038 від 08.05.2014. Саме на підставі цього 10-річного провадження в мене і проводяться обшуки», – зазначив екснардеп. 

«Лише декілька тижнів тому «слєдком росії» звинуватив мене в початку АТО у 2014-ому році. І от зараз дивна синхронізація з боку українських слідчих… Шановні, якщо вже вирішили копнути у той період і дослідити, як я ще допоміг з передачею активів Януковича державі та ЗСУ, то зверніть увагу на спецконфіскацію сотень мільйонів доларів у бюджет.

З березня 2022-го я очолюю Національну асоціацію підприємств оборонної промисловості України. Мене не треба шукати чи обшукувати - за цей час я жодного разу не покидав Україну. Підприємства-учасники Асоціації виробляють безпілотники, артилерію, бронетехніку, боєприпаси, станції РЕБ та РЛС. Кожного дня ми переживаємо загибелі близьких, російські бомбардування, аудити ДАСУ. Як Голова Асоціації і координатор багатьох оборонних програм, в мене лише прохання до слідчих - не відволікайте мене Курченком, будь ласка», – наголосив екснардеп. 

Він також назвав фейком інформацію про нібито оголошену йому підозру.

Підготував Олександр Чамара, Leopolis.news