logo
24/02
23/02
22/02
21/02
2 ...

Вартість проїзду на Львівщині не повинна залежати від способу оплати – ОВА

12-02-2024 15:47420

Вартість проїзду на Львівщині не повинна залежати від способу оплати – ОВА
Фото: golossokal.com.ua

Львівська ОВА ухвалила низку управлінських рішень, аби забезпечити коректну (однакову) вартість проїзду на приміських та міжміських внутрішньообласних маршрутах загального користування.

Як інформує пресслужба Львівської ОВА, приводом стали численні дописи у соцмережах від жителів Львівщини, які нарікають на різну вартість проїзду, залежно від способу оплати - готівкою чи за допомогою банківської картки.

Частина перевізників області розробили тарифи, в яких вартість проїзду при оплаті готівки водієві менша, ніж вартість проїзду при безготівковій оплаті за допомогою обладнання автоматизованої системи обліку оплати проїзду, яке встановлене в автобусі.

У зв’язку із цим, Львівська ОВА зобов’язала автотранспортні підприємства забезпечити рівнозначну вартості проїзду при безготівковій та готівковій оплаті.

«У разі виявлення та підтвердження інформації про вищу вартість проїзду при безготівковій оплаті за допомогою обладнання АСООП чим готівкова оплата, Львівська ОВА звертатиметься до Західного міжобласного територіального відділення Антимонопольного комітету України та Головного управління ДПС у Львівській області щодо здійснення заходів контролю за цінами за проїзд на приміських та міжміських автобусних маршрутах  загального користування, а також прийматиме відповідні управлінські рішення щодо забезпечення належного функціонування АСООП», – повідомляє директор департаменту дорожнього господарства Львівської ОВА Орест Шуліковський.

Департамент дорожнього господарства закликає жителів області, в разі виявлення таких випадків звернутися на гарячу лінію області за коротким номером «Гарячої лінії області» – 112, або номером «Урядової гарячої лінії» – 1545 для належного реагування та унеможливлення в подальшому таких порушень. 

Підготував Олександр Чамара, Leopolis.news